Metaforický Bet365 bielizeň na bielizeň

Kto vedel, že v poslednom desaťročí ste kúpili korzet s čipkou s motívom José Mourinho, časť výťažku šla do Chelsea FC? A všetky tie hračky značky Mourinho, ktoré ste si kúpili pre svoje deti, aby hodili z kočíkov na ťažko pracujúcich úradníkov, pomohli financovať nákup Fernanda Torresa a Juana Cuadrada.Chelsea viete, že v roku 2005 kúpil ochrannú Bet365 známku na meno Mourinho a teraz ho portugalčania chcú vrátiť, hoci Chelsea sa rozhodne vzdorovala akémukoľvek pokušeniu pripojiť ho k množstvu toaletného papiera alebo zápachu. Po oholení a obrúskom krúžky – obraz Mourinho práva oneskorenie Manchester United vymenovanie Prečítajte si viac

V skutočnosti je Manchester United, skôr ako samotný Mourinho, ktorí chcú práva teraz a ich rokovania s Chelsea sú dôvodom na oneskorenie pri oznamovaní vymenovania Mourinho (TM) ako svojho nového manažéra.Pretože jednoducho by nebolo niekoho iného, ​​kto by mal obchodný záujem o manažéra značky Manchester United, ktorý vám prináša spoločne s Apollom Tyres, DHL, Aeroflot atď.

S miliónmi v stávke, mohlo by to chvíľu trvať, kým sa kluby nezhodnú, aj keď The Fiver v plnej miere očakáva, že Mourinho (™) nájde spôsob, ako sa predtým zbaviť týchto väzieb, možno inšpirujúc od neskorého princa a objavovať sa sám ako symbol. V týchto moderných Bet365 časoch by bolo ideálne niečo, čo by bolo možné napísať na klávesnici.Unicode 2646 (♆) sa zdá byť perfektné pre každého manažéra United, hoci niektorí môžu povedať, že Mourinho (™) by lepšie reprezentoval Unicode 2623 (☣) alebo Unicode 261E (☞). , nemohli byť obťažovaní zistiť, či niekto už má právne nárok na Unicodes, takže sa domnieva, že niektoré vhodné umenie ASCII by mohlo poskytnúť metaforický práčovací kôš, z ktorého môže odteraz pracovať Mourinho (TM). Takže odteraz, alebo tak dlho, kým budeme môcť udržať náladu, budeme sa odvolávať na manažéra, ktorý bol predtým známy ako Mourinho.

„[Karim] Benzema je skvelý hráč. [Hatem] Ben Arfa je skvelý hráč. Ale [Didier] Deschamps, má skutočne francúzsky názov. Možno je jediný vo Francúzsku, ktorý má Bet365 skutočne francúzsky názov. Nikto v jeho rodine sa s nikým nezmiešal, viete. Rovnako ako mormoni v Amerike. Takže nie som prekvapený, že použil situáciu Benzema, aby ho nebral. Najmä po [francúzskom premiére, Manuel] Valls povedal, že by nemal hrať za Francúzsko. A Ben Arfa je dnes najlepším hráčom vo Francúzsku. Ale majú určitý pôvod. Môžem sa zamyslieť nad tým „- Eric Cantona s niektorými silnými názormi na zloženie francúzskeho tímu Euro 2016. Facebook Twitter Pinterest Didier v krajine obrov.Fotografia: Franck Fife / AFP / Getty Images PRÍSLUŠENSTVO FIVER

„V prípade, že ste neboli starí a ste si vedomí svojej vlastnej úmrtnosti dosť, pred dvoma rokmi dnes Three Lions dosiahol No1 čas „- James Tong.” Re: porovnávanie Pep Guardiola s Monty Brewsterom z Brewsterových miliónov (včera Fiver). Hlavným nápadom Bet365 tohto filmu bolo, že centrálny charakter musel minúť 30 miliárd dolárov za 30 dní a nemal čoho na to ukazovať. Eliaquim Mangala stála 31,8 miliónov libier. Znie to, že Manuel Pellegrini porazil Pepa. A potom nejaké „- Derek McGee.”

„Re: včerajšie Fiver listy.Stavím sa, že Rio Ferdinand si užil kus Garyho Mantleho „-Andy Korman.” V reakcii na Jeremyho Adamsa (včerajšie listy), kde hovorí o Woodstocke, NY, ktorý bol uviaznutý v sedemdesiatych rokoch predtým, , Môžem byť prvým z 1 057 chovateľov, ktorí by ho informovali, že internet sa v 60. rokoch narodil „- Jim Scragg (a nikto iný).” ak by mal Noble Francis-Noble-Francis emigrovať do Európy a mať dieťa, dávať tomuto dieťaťu meno Francis a tiež stredné meno jeho otca, Noble, a povedal, že dieťa pokračovalo v hre za svoj národný tím, Bet365 mohol by byť odkázaný na francúzsky František Noble Francis-Noble-Francis. Ešte lepšie, ak by potom žil v Grenoble „- Karl Gibbons.” Myslím, že sme všetci boli podvedení.Mám to na dobrej autorite, že Noble Francis je v skutočnosti alter ego jedného Geralda Wileyho „- Mark Cosgrove.

” Uprostred všetkého zbytočného rozruchu by som rád len želal Noble Francis dobrý deň „- Ahmed Aly.” So všetkými týmito rozhovormi o Noble Francisovi bude zaujímavé vidieť, kedy sa rozhodnú vrátiť.Budú písať v nenávisti, ako keby sa niečo v budúcnosti nestalo v nejakom neurčenom čase v budúcnosti, okamžite sa vrátiť späť s černošskou františkánovou retortou, alebo už dlho zostanú nízke, čakajúc na teplo, aby zomrel? „- Ross Wilson.

„Ak sa čitatelia cítia lepšie, odchádzam do Paríža skoro pár týždňov, takže by mali byť na chvíľu v poriadku.” – Noble Francis.

Ako odpoveď na otázku Chad Stonera (včerajšie listy), teraz sa obmedzujem na čítanie Fivera, keď ľudia napadli, čo sa mi stalo. Čo je povzbudivo asi každých 12 mesiacov. Je to ako mafia – práve keď si myslíte, že ste vonku…”- Paul Jurdeczka. Je pravdepodobné, že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jediný.Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von. A nezabudnite, že to nie je odmietnutie, ktoré vás zabije, je to nádej. BITS AND BOBS Zlatan Ibrahimovic škádza o svojej budúcnosti v švédskom tréningovom tábore pred Euro 2016. „O ďalšom kroku sa píše veľa a čítam, čo čítate,” povedal. „Jedného dňa sa sťahujem do tohto klubu, ďalším som asi 90% istý, že tam idem a 10% si istý, že tam ideme. Je to ako mačka a myš. Mám radosť z myši. „Facebook Twitter Pinterest Nie všetko o ňom.Fotografia: Jonathan Nackstrand / AFP / Getty Images

Rafa Benítez žije v Newcastle kvôli fanúšikom. „Láska, z ktorej som mohla cítiť, bola v mojom rozhodnutí veľkým vplyvom,” zasyčal. „Som presvedčený, že môžeme pokračovať v ďalšej sezóne, zostať dlho v Premier League a získať trofeje.Je to masívny klub a chcem zostať jeho súčasťou. „Turecko alebo Čína sa chystá po Mario Balotelli po tom, čo Milán vzal Liverpool na svoju návratovú politiku. Yaya Touré odmietla 30 miliónov korún ponúka Shanghai SIPG a Jiangsu Suning.

Stanza Kroenkeho väčšinové vlastníctvo Arsenalu sa rozšírilo na 67%.

Bývalý tréner Málaga Javi Gracia – predmet tohto vynikajúceho diela Sid Lowe – očakáva sa, že sa stane trénerom Rubina Kazana. A Owen Coyle už nie je hlavným trénerom Houston Dynamo, takže po vzájomnom súhlase je bližšie k svojej rodine. „Je vynikajúcim trénerom a ešte lepším človekom a želám mu a jeho úžasnej rodine nič iné, len to najlepšie pokračovať,” vyhlásil prezident klubu Chris Canetti. STÁLE CHCETE VIAC?

Xhaka, Xhaka, Xhaka

Xhaka Khan

Xhaka Khan

Xhaka Khan Xhaka môže byť Arsenal rock, píše Marcus Christenson. > Požiadali sme o vaše fotky futbalovej sezóny.Tu je to, čo ste poslali.

Správny novinársky David Conn rozdelí účty každého klubu Premier League zo sezóny 2014-15. Spoiler: Daniel Levy víťazí znova. Pred 34 rokmi dnes Aston Villa vyhral Big Cup. Steven Pye sa pozerá späť. Veľké finále sa vrátili do finále Veľkej pohári, rebríček 44-1 a štýl Match of the Day remixovali všetko v tomto týždňovom klasickom YouTube. Michael Lewis s príbehom W1lly Roy, USA! USA!! USA!!!

Áno, pozrite sa na to.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať Big Website na Big Social FaceSpace.130,000 </p >

Rate this post